Paloma Beach apartments Los Cristianos, Tenerife
Door zijn unieke geografische ligging, is Tenerife een geweldige plek om te duiken . Op slechts 300 km van de westkust van Afrika en de Sahara, heeft het eiland het ganse jaar door een warm en zonnig klimaat. Zelfs in de zomer zorgt de aangename zeebries voor temperaturen die zelden boven de 34°c gaan, en in de winter aangename dagtemperaturen nooit onder de 20°c. Watertemperaturen zijn tussen 18°c en 24°c.
Zichtbaarheid onderwater gewoonlijk +30 m, maar het zijn het uitzonderlijke maritiem onderwaterleven en het buitengewoon vulkanisch onderwaterlandschap die duikers laat terugkomen jaar na jaar. Bij het onderwaterleven tellen wij, de verschillende Roggen variaties schildpadden, baarzen, barracuda’s, engelhaaien, murenen en zoveel andere soorten mooie gekleurde vissen.
Paloma Beach apartement – Los Cristianos – Tenerife
Paloma Beach Apartments ligt op een paar minuten loopafstand naar het stadscentrum van Los Cristianos. Hier vind je winkels, bars, restaurants, avondentertainment en 2 supermarkten binnen 50 meter van het Paloma Beach. Alle kamers hebben uitzicht op zee of kijken uit op het verwarmde privézwembad of de exotische tuinen. Gratis Wi-Fi is beschikbaar rond het zwembad en ook in elk appartement GRATIS. Het hotel is er trots op dat het de eerste en enige accommodatie met een licentie in Los Cristianos is die in elke accommodatie gratis WiFi biedt.
Vertrekdata & Prijzen:
Vertrek data 2023 | Vlucht + logies + 10 bootduiken |
---|---|
12 juli vanaf Brussel | € 1177,00 p.p. - 8 dagen |
19 juli vanaf Brussel | € 1255,00 p.p. - 8 dagen |
23 augustus vanaf Brussel | € 1233,00 p.p. - 8 dagen |
30 augustus vanaf Brussel | € 1069,00 p.p. - 8 dagen |
20 september vanaf Brussel | € 997,00 p.p. - 8 dagen |
27 september vanaf Brussel | € 1097,00 p.p. - 8 dagen |
30 september vanaf Brussel | € 1133,00 p.p. - 8 dagen |
4 oktober vanaf Brussel | € 997,00 p.p. - 8 dagen |
21 oktober vanaf Brussel | € 123300 p.p. - 8 dagen |
25 oktober vanaf Brussel | € 1125,00 p.p. - 8 dagen |
5 november vanaf Brussel | € 1177,00 p.p. - 8 dagen |
Prijzen zijn inclusief
Retourvlucht Tenerife zuid (20kg+10kg handbagage)
Visum
Retour transfer vliegveld/ hotel
7 nachten op basis van logies
5 duikdagen, 2 zodiak duiken per dag, lucht, fles en lood
Luchthavenbelasting, brandstoftoeslag en boekingskosten
Prijzen zijn exclusief
Huur van volledige duikuitrusting (behalve bij Open water cursus)
Duikbrevet € 45,-
Ontbijt, lunch en diner
Excursies
PADI open water cursus; duurt 3 tot 4 dagen en inclusief theorie, volledige duikuitrusting, lucht, fles, lood en duiktransfers. | € 390,00 |
PADI Referaal open water cursus | € 195,00 |
PADI Advanced open water cursus; duurt 2/3 dagen en inclusief theorie, lucht, fles, lood en duiktransfers. | € 290,00. |
Reis en annuleringsverzekeringen | op aanvraag |